Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Android > Ekonomi / Adobe Capture CC
Adobe Capture CC

Adobe Capture CC

Adobe Photoshop CC ve Illustrator CC gibi uygulamalarda kullanmak üzere fırça, renk, filtre ve şekillerin dahil olduğu özenle derlenmiş tasarım varlıklarını hızlı bir şekilde yakalayın, düzenleyin ve paylaşın. Brush CC, Color CC ve Shape CC, hepsi bir arada.

RENKLER
Fotoğraflardan ve çevrenizdeki dünyadan renk temaları ayıklayın. Renk teorisi tabanlı hazır ayarlarla oynayın ve isteğe bağlı olarak HSB ve RGB kaydırıcılarında değişiklik yapın.

Şunlarla kullanın: After Effects CC, Dreamweaver, Animate CC (önceki adıyla Flash Professional CC), Illustrator CC, Illustrator Draw, InDesign CC, Muse, Photoshop CC

ŞEKİLLER
Çizdiğiniz veya gördüğünüz her şeyi anında vektör grafiklere dönüştürün. Ayrıntıların düzeyini ayarlamak için kaydırıcıyı kullanın ve belirli ayrıntıları korumak veya kaldırmak için dokunun.

Şunlarla kullanın: After Effects CC, Dreamweaver, Animate CC (önceki adıyla Flash Professional CC), Illustrator CC, Illustrator Draw, InDesign CC, Muse, Photoshop CC

FIRÇALAR
İlham verici fotoğraf veya grafikleri yüksek kaliteli şerit, saçılma veya vektör tipi fırçalara dönüştürün. Bunları renk, boyut ve yineleme ayarlamaları ile iyileştirin.

Şunlarla kullanın: Dreamweaver, Animate CC (önceki adıyla Flash Professional CC), Illustrator CC, Muse, Photoshop CC

GÖRÜNÜMLER
Video-geliştirici filtreler oluşturmak için favori anlarınızdan ışık ve renk kullanın. 3D çubuk grafiği ve yoğunluk kaydırıcısı Looks varlıklarınızı daha iyi ayarlamanıza ve görselleştirmenize olanak sağlar.

Şunlarla kullanın: After Effects CC, Dreamweaver, Animate CC (önceki adıyla Flash Professional CC), Muse, Premiere Pro CC

DESENLER
Mevcut bir fotoğrafı kullanın ya da yeni bir fotoğraf çekip desene dönüştürün. Çeşitli desen ızgaraları arasından seçim yaparak sıradan olanı sıra dışı hale getirin. Yeni varlığı adlandırarak CC Kitaplığınıza kaydedin ve ardından son tasarımda kullanın.

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayarİndir

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top