Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Oyunlar / Angry Birds’ün yeni oyunu “Blast” hediyesiyle birlikte geliyor
Angry Birds’ün yeni oyunu “Blast” hediyesiyle birlikte geliyor

Angry Birds’ün yeni oyunu “Blast” hediyesiyle birlikte geliyor

 

Rovio tarafından geliştirilen ve adını oyun dünyasına altın harflerle yazdırmayı başaran Angry Birds’ün “Blast” isimli yeni oyunu iki gün sonra indirmeye sunulacak. Daha önce sadece belirli bölgelerde yayınlanan ve internet ortamında APK dosyaları yer alan oyun her ne kadar Rovio için yeni bir tür olarak nitelendirilse de, aslında ana dinamikleriyle Candy Crush Saga ile oldukça fazla benzerlik gösteriyor.
 
Ayrıca Bkz.Dağ 2 bu yıl ülkemizde en çok izlenen film oldu 
Angry Birds’ün ana karakterlerinin yer aldığı yapımda tahmin edebileceğiniz gibi yine kızgın ve sevimli kuşlarımızı özgürlüklerine kavuşturmaya çalışıyoruz. Sürekli olarak güncellenerek yeni bölümler ekleneceği ifade edilen Angry Birds Blast, 22 Aralık tarihinde iOS ve Android işletim sitemli cihazlar için yayınlanacak.
 
Oyunseverlere ufak bir sürpriz yapmayı da ihmal etmeyen Rovio, 22 Aralık’tan önce erken kayıt yaptıran tüm kullanıcılara 9.99 dolar değerindeki oyun içi altını hediye edeceğini duyurdu. Eğer siz de bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız e-posta adresinizle birlikte buradaki sayfadan kayıt olabilirsiniz.
 

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayar

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top