Site kuralları

Bu kurallar, Mikro Destek | Logo Destek | Dia Destek | Sap Destek sitesindeki tüm topluluk üyelerinin çeşitli sorumluluklarını açıklığa kavuşturmak için açıklanmıştır. Bunların herkes tarafından uyulması gerekir ve tüm site üyeleri ve ziyaretçiler için daha eğlenceli ve üretken bir ortam oluşturmak için konulmuştur.

 1. Forum kullanıcılarının dikkatine;

  Yeni forum yapımız ile birlikte daha düzenli ve işlevsel bir paylaşım platformu yaratma çabasındayız. Bu konuda en büyük katkıyı elbette sizler sağlayacaksınız. Forum alanımızın bilgi çöplüğüne dönmemesi için lütfen aşağıdaki kurallara uygun davranalım. Belirtilen kuralların ihlalinde moderasyon mesajlarınız silebilir, farklı bir konunun altına taşıyabilir veya kilitleyebilir. Bu işlemler sırasında size bilgi vermek zorunda değildir.

  1- Forum sayfaları Muhasebe uygulamaları hakkında bilgi paylaşımı için hazırlanmıştır. Uygulamaları ile ilgili olmayan mesajlarınız cevaplanmayacak ve silinecektir.

  2- Sorununuz için yeni bir konu açmadan önce, arama bölümünü kullanınız. Daha önce yazılmış bir konuyu tekrar açmayınız. Bu gibi durumlarda yeni açılan konu moderasyon tarafından silinecek, ya da mesajınız eski konu ile birleştirilecektir.

  3- Yeni bir konu başlığı oluştururken lütfen "SQL9000 sorunu" gibi geniş anlamlı cümler kullanmayın. Örneğin "SERIES900'de fatura" diye bir konu oluşturmak yerine, ERP Programları ( Üretim ve Finansal Yönetim Sistemleri ile ilgili konular ) Forumunun altına "Fatura keserken seçilen carinin adresine ulaşmak" gibi bir konu oluşturmak daha doğru ve hedefe yönelik bir konu başlığı olacaktır. Sizin haricinizdeki insanlarında konu başlığına baktığında bir fikir sahibi olması, bilginin paylaşımını kolaylaştıracaktır.

  4- Forum sayfalarımız Türkçe karakter ve imla desteklemektedir. Lütfen mümkün olduğunca bu kurallara dikkat edelim. Konu başlıklarında ve mesaj içeriklerinde sürekli büyük harflerle yazmaktan vazgeçelim.

  5- Fakenick ( İkinci nick ) kullanımı yasaktır. Forum şifresini anımsamayan kullanıcılarımız şifre hatırlat bölümünden faydalanabilir ve ya info@gokyuzuweb.com den yardım isteyebilir. Aynı kişiye ait olduğu tesbit edilen nickler (takma isim), kilitlenecek veya silinecektir.

  6- Muhasebe ürünlerine eklenmesini istediğiniz özellikler için forum sayfalarında konu açmayınız. Bu ve benzeri istekleriniz için destek ya da satış departmanı ile irtibata geçebilirsiniz.

  7- Forum sayfaları Muhasebe kullanıcılarının bilgi ve deneyimlerini paylaşmaları için hazırlanmıştır. Gökyüzü Bilgisayar yetkililerinin sorulara cevap vermeleri zorunlu değildir.

  8- Gökyüzü Bilgisayar personeli dışındaki kullanıcıların verdiği bilgilerden dolayı oluşabilecek maddi, manevi hasarın sorumluluğu Gökyüzü Bilgisayara tarafından kabul edilmez.

  9- Kişisel sataşma, hakaret, tahrik, tehdit ya da küfür içeren mesajlar yazmayınız. Bu mesajlar ve yanıtları silinir. Bu tip mesaj yazan üyelerimiz uyarılacak, devam etmeleri durumunda tüm mesajlarıyla birlikte forumdan çıkarılacaktır.

  10- Kullanıcılar tarafından iletilen görüş ve düşüncelerden doğan sorumluluk; görüş ve düşüncenin sahibi olan kullanıcıya aittir. Lütfen mesajlarınızın suç unsuru içermemesine, kişisel hakları ihlal etmemesine dikkat ediniz. Gökyüzü Bilgisayardan talep edildiğinde, bu tip mesajları yazan üyelerin bilgileri, resmi makamlara iletilmek durumdadır.

  Forum ile ilgili, tüm soru ve sorunlarınız için info@gokyuzuweb.com adresini kullanabilirsiniz.

  Keyifli Paylaşımlar #