Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Apple Watch / Apple Watch 3’ün çıkış tarihi ve tasarımıyla ilgili bilgiler geldi
Apple Watch 3’ün çıkış tarihi ve tasarımıyla ilgili bilgiler geldi

Apple Watch 3’ün çıkış tarihi ve tasarımıyla ilgili bilgiler geldi

 

 
Apple Watch 2 çıkmadan önce büyük bir beklenti oluşturmuştu ancak tanıtılmasıyla beraber çoğu kişiyi hayal kırıklığına uğrattı. Bunun ana nedeni, önceki modele göre dış tasarımda neredeyse hiç değişiklik olmamasıydı. İşlemci değiştirilmiş, GPS eklenmiş ve daha parlak bir ekran konulmuştu ve bunun dışında bir değişiklik yoktu.
 
Akıllı saat almayı düşünenler yine Apple tarafında hayal kırıklığına uğrayarak diğer üreticilere dönecek gibi görünüyor. Gelen yeni bilgilere göre Apple Watch 3 ya da tam adıyla Apple Watch Series 3 yine dış yapıda çok az değişiklikle gelecek. Çin‘den gelen rapora göre yeni modeldeki en önemli değişiklik batarya süresi olacak.
 
Ayrıca Bkz.Fasetto’dan avuç içi büyüklüğünde 2 TB kablosuz SSD 
Gelen raporlara göre Apple Watch 3, Tayvan merkezli Quanta isimli şirket tarafından üretilecek. İlk ve ikinci model de aynı isim tarafından üretilmişti. Bu durum dikkate alınınca, iddialar daha da kuvvet kazanıyor. Quanta ise bu konuda yorum yapmayı reddetti.
 
Yine aynı rapora göre 3. nesil Apple Watch, 2017’nin 3. çeyreğinde çıkacak. Bu tarihler dikkate alınırsa, Watch 3’ün yeni iPhone ile beraber tanıtılacağı söylenebilir.
 
Ayrıca Bkz.LG’nin nano-hücre teknolojili TV’leri geliyor 
Apple Watch 3’te büyük bir tasarım değişikliği olmayacağı iddiası, ilk modelin üzerinden çok uzun zaman geçtiği gerçeği dikkate alınırsa biraz sıradışı bir iddia olarak görünüyor. Yine de Apple’dan böyle bir hamle gelmesi olasılıklar arasında. Belki de donanımı güçlendirip bir de FaceTime için kamera ekleyerek yeni modeli kullanıcılar için yeterince ilgi çekici hale getirirler ve yeni bir tasarıma gerek kalmaz.  
 

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayar

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top