Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Apple Watch / Apple Watch için kameralı kayış CMRA satışa çıkıyor
Apple Watch için kameralı kayış CMRA satışa çıkıyor

Apple Watch için kameralı kayış CMRA satışa çıkıyor

Apple Watch akıllı saatinde fotoğraf çekmek isteyen meraklılara yönelik geliştirilen kameralı kayış CMRA satışa çıkıyor. İndirimli ön sipariş sürecinde bulunan CMRA gelecek yıl itibariyle dağıtıma başlayacak.

 

Her Şey Kayışta

 

Apple Watch saatinde herhangi bir kamera olmadığı için CMRA kayışı kullanarak buna çözüm bulmuş. Kayışın saate yakın olan kısmında 2MP çözünürlüğünde bir özçekim kamerası yer alıyor. İleriye yani bilek kemiğine doğru ise 8MP çözünürlüğünde bir Sony sensör konumlanmış. Kendi uygulaması ile kameralardan fotoğraf çekebiliyorsunuz. Ayrıca HD kalitede video da kaydedebiliyor.

 

CMRA üzerinde 8GB depolama kapasitesi mevcut. İster çektiğiniz fotoğrafları anında isterseniz de sonradan iPhone’a aktarabiliyorsunuz. Bataryası tek şarj ile 100 fotoğraf veya 30 dakika video çekimine imkan tanıyor. Kayışta WiFi ve Bluetooth 2.1 bağlantıları da bulunuyor.

 

Ayrıca Bkz.10nm sürecinde sorunlar var

Ürün ile birlikte manyetik bir şarj istasyonu da geliyor. İstasyon hem kayışı hem de saati şarj edebiliyor. Ayrıca sahip olduğu dahili batarya sayesinde hareket halindeyken de şarj etme imkanınız var. CMRA indirimli olarak 169$ fiyat etiketine sahip. Daha sonra fiyat 249$ olacak.

 

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayar

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top