Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Apple / Apple’ın 5 milyar dolarlık kampüsünün 4K videosu yayınlandı
Apple’ın 5 milyar dolarlık kampüsünün 4K videosu yayınlandı

Apple’ın 5 milyar dolarlık kampüsünün 4K videosu yayınlandı

Apple’ın 2017’deki en büyük lansmanı yeni bir iPhone veya iPad olmayacak. Şirket Kaliforniya’nın Cupertino kentinde uzay gemisine benzeyen ve 5 milyar dolara mal olan yeni kampüsünü tanıtacak. Proje, Steve Jobs’un da içinde yer aldığı son işlerden biriydi.
 
Apple geride bıraktığımız Şubat ayında kampüsün “Apple Park” olarak adlandırılacağını ve Nisan ayında çalışanlara açılacağını söyledi. Ayrıca tesiste bir Apple Store ve çalışanlar haricindeki ziyaretçiler için bir merkez olacak. Ancak halka açılış tarihi henüz duyurulmadı.
 
Şirket 7 Mart Cuma günü Cupertino Kent Konseyine ana bina, park yapısı, tiyatro ve fitness merkezi inşaatının devam ettiğine dair bir ilerleme raporu sundu. Ana binaya taşınma süreci Nisan ayında başlayacak ve 2017 yılının sonuna kadar aşamalı olarak devam edecek. Faz 2 ve yardımcı yapı ise 2018 yılına kadar tamamlanacak.
 

Ayrıca Bkz.Galaxy S8’in Yüz Tanıma teknolojisi bir fotoğrafla aşılabiliyor

Apple’ın “uzay gemisi” görünümlü şirket merkezine son olarak yıllardır “Apple Park” videoları yapan bir drone pilotu ve fotoğrafçısı olan Matthew Roberts‘in kadrajından bakıyoruz. Aşağıdaki galeri ve 4K video aracılığıyla teknoloji devi Apple’ın yeni karargahının son halini görebilirsiniz.
 

 

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayar

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top