Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Apple / Apple’ın kırmızı iPhone’una tasarımcılardan eleştiri yağıyor
Apple’ın kırmızı iPhone’una tasarımcılardan eleştiri yağıyor

Apple’ın kırmızı iPhone’una tasarımcılardan eleştiri yağıyor

Apple’ın yeni bir renk seçeneği olarak sessiz sedasız ürün gamına eklediği kırmızı renkli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Special Edition, özellikle ön yüzeyinin beyaz tercih edilmesi nedeni ile ikinci gününde ciddi eleştirilerle karşı karşıya kaldı. Kullanıcılar birçok sosyal mecrada ön yüzeyin beyaz değil siyah olması gerektiği noktasında hemfikir olmuş gibi görünüyor.

 

Alve.com’da gör iPhone 7 en ucuz nerede? Fiyatları gör!

Hatta mizahi bir bakışla Apple’ın daha önce U2 iPod için yaptığı gibi U2 Special Edition adıyla ön yüzü siyah bir modeli sonradan tanıtabileceği fikri bile ortaya atıldı. Tasarımcılar ise siyah ön yüze sahip iPhone 7 için vakit kaybetmeden birer konsept tasarım bile hazırladı. İki versiyonu da yan yana koyunca ön yüzeyin siyah olduğu versiyonun beyaza kıyasla daha çekici durduğunu söyleyebiliriz.

Tabi ki tüm bunlar kişisel görüşler ve ön yüzeyin beyaz olmasını tercih edecek çok sayıda kullanıcı olacaktır ancak ticari kaygıları olan bir şirketin toplumun genel kanılarını yakalayamamış olması da bir başarısızlık olarak değer görebilir. Tabi genel kanı buysa.

 

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayar

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top