Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Apple / Beymen 2017 İlkbahar/Yaz filmi iPhone 7 Plus ile çekildi
Beymen 2017 İlkbahar/Yaz filmi iPhone 7 Plus ile çekildi

Beymen 2017 İlkbahar/Yaz filmi iPhone 7 Plus ile çekildi

Apple’ın iPhone modellerinde kamera özelliklerini geliştirmesi modacıların gözünden kaçmıyor. Bugüne kadar pek çok katalog veya tanıtım filmlerinin iPhone kamerası ile çekildiğini gördük. Şimdi sıra Beymen Club filmlerinde.

 

Koray Birand tercihi

 

Beymen’in Beymen Club 2017 İlkbahar/Yaz adındaki tanıtım filmini, başarılı Türk fotoğrafçı Koray Birand tamamen iPhone 7 Plus modeli kullanarak çekti. Koray Birand’ın yönetmenliğindeki kampanyada İngiliz model Sam Rollinson’a Brezilyalı Alexandre Cunha ve Edward Wilding eşlik etti.

 

Bu film, hiçbir ek lens kullanmadan sadece iPhone’un kendi Kamera uygulaması ve AppStore’da bulunan FiLMiC Pro uygulamasıyla çekildi. Aksesuar olarak Dji Osmo Mobile ve Dji Osmo kullanıldı.

 

Ayrıca Bkz.Apple, otomasyon uygulaması Workflow’u satın aldı

Artık pek çok yönetmen ve görüntü yönetmeni çalışmalarını sektörde geleneksel olarak kullanılan büyük ve pahalı kamera ekipmanları yerine iPhone’la kaydetmeyi tercih ediyor. Bunun en büyük sebepleri arasında çekimlerin hızlıca yapım aşamasına geçebilmesi, etkileyici renk doygunluğu, video kaydetme esnekliği, 4K video, çok hızlı netleme yapabilme, geniş üçüncü taraf uygulama desteği sayılabilir.

 

 

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayar

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top