Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Logo Hataların Çözümü / ERP / Bordro Dönemleri | Tuzla Bilgisayar
Bordro Dönemleri | Tuzla Bilgisayar

Bordro Dönemleri | Tuzla Bilgisayar

İŞYER BAZINDA DÖNEM KAPAMA

3.06.01 versiyonu ile İsyeri Bazında Dönem kapama özelliği eklenmistir. Kullanıcının ihtiyacına göre dönemler Kurum bazında veya İsyeri bazında kapatılabilir. 

Sistem isletmeninde çalısma alanı tanımları formunda bordro dönemleri alanı edit edilebilir durumda açılacaktır. Versiyon değisimi yapılan datalarda; çalısma alanı tanımı yapılırken Bordro dömeni ne seçilmis ise o seçenek öndeğer olarak gelecektir. 

“Kurum bazında” dönemden “Kurum/İsyeri bazında” döneme geçis yapılmak istendiğinde öncelike Çalısma alanı tanımı içerisinde Bordro dönemleri seçeneği düzenlenmelidir.

Daha sonra “Mevcut her hangi bir dönem kapatıldığında tüm Kurumların isyerleri için ayrı dönemler açılacak” “tamam” mesajı verilecek.

“Kurum/İsyeri bazında” dönemlerden “Kurum bazında” dönemlere geçis yapılmak istendiğinde “Mevcut her hangi bir dönem kapatıldığında bütün açık dönemler otomatik olarak kapatılacak ve her kurum için tek bir dönem açılacak” tamam mesajı verilecek.

Sablonlar Çalısma Alanında belirlenen Bordro dönemlerine bağlı olarak Kurum veya Kurum İsyeri
bazında tutulacaktır. 

Bu bağlamda browserın ve kartın formu değisecek. Burada browsera isyeri kolonu gelecektir. Kart üzerinde İsyeri bölümü eklenecektir.

Dönem bilgileri İsyeri bazında takip edildiğinde browsera isyeri kolonu eklenecektir.

 

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla BilgisayarGökyüzü Bilgisayar

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top