Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Android > Ekonomi / Cameringo Lite
Cameringo Lite

Cameringo Lite

Size beğenilen fotoğraflar çekebilmenin zevkini tekrar tattıracak bir uygulama.

Bu profesyonel kamera efektleri uygulamasında basit ama şık kullanıcı arayüzü ile, Lomo, Lo-Fi efektleri, tablo, çizgi roman stilleri ve retro/vintage, FAUX HDR, analog, balık gözü ve geniş açı kamera filtreleri ve benzeri çok geniş bir gerçek-zamanlı filtre seçeneği mevcuttur. Toplamda 250 özelleştirilebilir kamera filtresi ile 20’den fazla çerçeve mevcut!

FAUX HDR ton eşleştirme filtreleri ile HDR hayranları mükemmel fotoğraflar ortaya çıkarabilecekler!
Ayrıca Stereografik filtrelerin yoğunluk seviyesini değiştirerek ya da “Gezegencik” önayarı ile küçük gezegen görüntüleri oluşturabilirsiniz.

Lomografi, Analog ve Hipster fotoğrafçılığıyla ilgilenenler Holga, Zenit, Lomo LC-A ve Super-8 stili klasik kameralara benzetilmiş efektlerden çok memnun kalacaklar!

Video yavaş hareketli video kayıt, hızlı hareket video kayıt da dahil olmak üzere tüm filtreler ile kayıt keyfini duraklatmak ve kayda devam ve video kaydederken bile gerçek zamanlı olarak çizin. (Video kaydı 4.3 veya daha yüksek Jelly Bean gerektirir)

Bulabileceğiniz kullanımı en kolay Panorama modu! Manuel Panorama modu ile fotoğraf üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Her pozda farklı filtreler, insanlar veya objeler kullanarak özgün panoramik görüntüler oluşturun. Tek limitiniz hayal gücünüz!

Mevcut tüm efektlerle GIF çekebilirsiniz! Ayrıca GIF kayıt hızıyla oynayıp, hatta ters modda kaydederek komik GIF animasyonları yaratabilirsiniz!

DSLR kamera sahiplerini kıskandıracak özellikler! Manuel olarak exposure, parlaklık, kontrast, renk doygunluğu ve benzeri bir çok fotoğraf özelliğini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca tüm filtrelerin de manuel olarak isteğe göre uyarlanması mümkündür.

Eşsiz Cameringo poz-bulucu ile fotoğraf görüntüleme modundayken de çekim yapmaya devam edip, son çekiminiz ile canlı görüntüyü kıyaslayabilirsiniz. Ayrıca, yatay eğim göstergesi ile artık fotoğrafların eğimine daha fazla hakimsiniz.

Ön kameralar için eşsiz sanal flaş ile çılgın selfie’ler çekin! İşleme mantığı ise çok basit: Telefonunuzun ekranı zifiri karanlıkta yüzünüzü çekmeye yetecek kadar aydınlanacak. Bu seçenekte bütün efektlerin kullanımı mümkün olmadığı için ilk başta “original” ile başlamanızı tavsiye ederiz.

Akıllı görüntü sabitleme, sessiz çekim modu, histogram, gizli mod, yer belirleme (GPS konumu), kılavuz, tek dokunuşla çekim, makro odak ve hatta Instagram’a yüklemeyi kolaylaştırmak için kare fotoğraf çekebilme özellikleri dahil edilmiştir.

Kişisel zevkinizi parmak uçlarınıza kadar getiren yeni bir kamera efekti uygulaması.

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayarİndir

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top