Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Android > Şans / Farm Heroes Saga 2.54.13 Ücretsiz 63 MB
Farm Heroes Saga 2.54.13 Ücretsiz 63 MB

Farm Heroes Saga 2.54.13 Ücretsiz 63 MB

Çiftlik Kulübü yenilendi ve geliştirildi!

Hit oyun Candy Crush Saga’nın yaratıcılarının ürünü Farm Heroes Saga!

Bu muhteşem macerada toplanabilen ürünleri değiştir ve eşleştir. Kötü Rakun’un değerli çiftlik topraklarını mahvetmesini engellemek için Çiftlik Kahramanları ile güçlerini birleştir. Rakun’u uzaklaştırmak için üç ya da daha fazla sevimli ürünü değiştir ve eşleştir! Karışık meyve çılgınlığı dolu, harika bir macera! Nefis!

Farm Heroes Saga, oynaması tamamen ücretsiz bir oyundur, ancak ek hamle ya da can gibi bazı oyun içi öğeler için ödeme yapılması gerekebilir.

Farm Heroes Saga’nın Özellikleri:

Hamlelerin bitmeden seviyeyi geçebilmek için her tür ürünü topla. Oynaması kolay ve eğlenceli, ama ustalaşması zor. Tamamlanacak dönümlerce lezzetli seviye ve toplanacak muhteşem sihirli fasulyeler. En iyi puanı kazanmak için arkadaşlarını rekabete çağır ve kimin değiştirerek en tombul soğanlara ulaşacağını gör! Zor seviyelerde yardımcı olması için şarj edilebilir güçlendiriciler, ek hamleler ve özel güç vericiler.

Yüzlerce bölüm boyu çilek değiştirme, havuç kıtırdatma kaosunda Çiftlik Kahramanlarımıza günü kurtarmalarında yardım et! Bir sonraki Çiftlik Kahramanı olabilecek kadar iyi misin?

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayarİndir

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top