Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Mac / iMac / Macbook / Mac Mini / Geekbench 4.1 duyuruldu | Tuzla Bilgisayar
Geekbench 4.1 duyuruldu | Tuzla Bilgisayar

Geekbench 4.1 duyuruldu | Tuzla Bilgisayar

Piyasadaki referans olma niteliği taşıyan performans testlerinden biri olan Geekbench yazılımının yeni sürümü Geekbench 4.1 resmi olarak duyuruldu.

Geekbench 4.1 duyuruldu!

Geekbench 4.1 sürümü resmi olarak duyuruldu. Android,iOS,macOS,Windows ve Linux işletim sistemlerini destekleyen Geekbench 4.1 sürümü çok sayıda yenilik içeriyor. Geekbench yazılımında yer alan Compute Benchmark testine iOS cihazlarında kullanılan Metal API desteği getirildi. Bu sayede, iOS cihazlarının GPU performansı da bu versiyon ile test edilebilecek. 

İş yükü testlerinde de yenilikler getiren Geekbench 4.1 sürümü, CPU ve GPU testlerindeki gelişmelerle birlikte, çoklu çekirdek testlerinde daha isabetli sonuçlar çıkartabilecek. Bu testler tekil skorlara ek olarak genel skorları da gösterecek. Geekbench 4.0 skorları ile Geekbench 4.1 sonuçlarının skor karşılaştırması ise dikkat çeken başka bir yenilik. 

Geekbench 4.1 sürümü için kısa süreliğine yüzde 20 indirim yapılacağı ve bu indirimin 10 Nisan 2017 tarihine kadar geçerli olacağı açıklandı.

:: Benchmark testleri kullanıyor musunuz?

SDN

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla BilgisayarGökyüzü Bilgisayar

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top