Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Müzik / Ses Sistemleri / Geliştirilmiş en şık kablosuz hoparlörlerden birisi, “T-Sound X”
Geliştirilmiş en şık kablosuz hoparlörlerden birisi, “T-Sound X”

Geliştirilmiş en şık kablosuz hoparlörlerden birisi, “T-Sound X”

 
Apple ürünlerinde görmeye alıştığımız alüminyum gövde yapıları, başka ürünlere de ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Bu doğrultuda geliştirilmiş bir ürün olan T-Sound X, oldukça şık yapısı ile diğer kablosuz hoparlörlerden ayrılıyor.
 
Bumm Sound Technology tarafından Kickstarer üzerinde başlatılmış bir proje olan T-Sound X, Bluetooth teknolojisi üzerinden çalışabilen bir kablosuz hoparlör. Oldukça şık ve sağlam alüminyum gövde yapısına sahip olan T-Sound X, üzerinde yer alan dokunmatik kontrol tuşları ile rahatça kullanılabiliyor. İki adet 3 watts kristal berraklığında ses verebilen hoparlör ve bir adet 4×10 cm boyutunda pasif bass bulunan cihaz, gürültü önleyici mikrofonu sayesinde telefon görüşmesi yapılmasına da izin veriyor.
 
 
120x60x54mm boyutlarında ve 340 gram ağırlığında olan T-Sound X, MiniUSB üzerinde şarj edilebilen 1000mAh batarya ile 10 saate yakın aralıksız müzik dinlenmesine imkan sağlıyor ve üzerindeki 3.5mm çıkış ile herhangi bir müzik çalara bağlanabiliyor. Piyasaya 100$ fiyat etiketi ile çıkacak olan hoparlör, Kickstarter üzerinde yapılacak olan 75$’lık bağış ile nisan ayında elde edilebiliyor.
 
Kickstarter üzerinde başlanırken konan 40,000$’lık hedefin, 17,215$’lık kısmını 185 bağış ile toplamış olan ve bitimine daha 19 gün olan T-Sound X projesi hakkında hazırlanmış tanıtım videoları aşağıda bulabilirsiniz.
 
http://www.kickstarter.com/projects/1317907436/sound-differently 
 

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayar

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top