Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Android > Spor / givin
givin

givin

givin, telefonunuzda bulundurabileceğiniz en “iyi” alışveriş uygulaması, hatta bir uygulamadan çok daha fazlası! Sahip olduklarıyla harekete geçmeyi seçen modern kahramanlar topluluğu, iyiliğe inancınızı kuvvetlendirecek ve “böyle şeyler oluyor muymuş?” dedirtebilecek bir hareket.
Bizce hemen indirin ve bir an önce siz de bu hareketin parçası olun! 🙂

Önce biraz daha anlayayım, öyle indireyim derseniz de, işte givin ile yapabilecekleriniz;

ELİNİZDEKİLERLE DEĞİŞİM BAŞLATABİLİRSİNİZ: Sizde artık sadece “duran” herhangi bir eşyayı, iyi bir amaca destek olmak için kullanabilirsiniz. Onu kolayca givin’de paylaşın, yeni sahibiyle buluşturun ve geliriyle bir Sivil Toplum Kuruluşu projesini destekleyerek hayatlara dokunun!

ALIŞVERİŞ YAPARKEN DESTEK OLABİLİRSİNİZ: Alışveriş yapmak o kadar iyi şeylere sebep olacak ki, siz bile şaşırabilirsiniz. Hoşunuza giden bir şeyi satın alırken, çok değerli projelerin hayata geçmesini sağlayabilirsiniz çünkü burada tüm gelirler çok gerekli projelere fon olarak gider.

KATKINIZI ŞEFFAFLIKLA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ: Gelirinizle destekleyeceğiniz projeyi seçebilir, desteğinizin nasıl kullanılacağını proje ekranlarından görebilirsiniz. Hatta alarak veya vererek desteklediğiniz projeler tamamlandığında da bilgilendirilirsiniz.

MODERN KAHRAMANLARIN ARASINA KATILIN: İnandıkları amaçlar için vermekten çekinmeyen, sahip olduklarıyla harekete geçen modern kahramanlarla tanışın, iyiliği paylaşın ve hissedin!

Kullanmadığınız veya ihtiyacınız olan bir şeyler mutlaka var, biliyoruz! Hadi gelin, bekliyoruz! 🙂 sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayarİndir

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top