Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Güç Kaynağı / Huntkey anketine katılın hem hediye hem de Donanimhaber ofisini ziyaret etme şansı kazanın
Huntkey anketine katılın hem hediye hem de Donanimhaber ofisini ziyaret etme şansı kazanın

Huntkey anketine katılın hem hediye hem de Donanimhaber ofisini ziyaret etme şansı kazanın

Ankette yer alan soruların cevapları içinse http://www.huntkeydiy.com/ adresini ziyaret etmeniz iyi bir başlangıç olabilir. Ankette ödül kazananlar ayrıca Donanimhaber.com ofisini gezme ve editörlerle tanışma fırsatı da yakalyacaklar.

Huntkey ve Donanimhaber.com hediyeli anketine katılmak için tıklayınız.

Huntkey Hakkında:

1992 yılında kurulan ve en büyük 5 güç kaynağı üreticisinden biri olan Huntkey Enterprise Group, her ihtiyaca yönelik güç kaynağı tasarımı ve üretimi üzerine uzmanlaşmıştır.

1W’dan 250KW’a kadar geniş bir yelpazede güç kaynağı üretimi yapan Huntkey, bilgisayar kasaları, dizüstüler, güç dönüştürücüler ve güç sağlayıcılar gibi bir çok alanda görev yapmak üzere güç kaynağı modelleri tasarlamaktadır. Çin’in Shenzhen ve Heyuan şehirlerinde üretim tesislerine sahip olan firma 500.000 metre kare kapalı alana sahip tesislerinde 7000’in üzerindeki personele iş imkanı sunmaktadır.

Lenovo ve Dell gibi bilişim sektörü devlerine de güç kaynağı üretimi yapan firma, ar-ge tepartmanında çalışan 120 tasarım mühendisiyle sürekli yeni modeller ve teknolojiler geliştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Huntkey Türkiye:

AYDIN BILGISAYAR DIS.TIC.LTD.STI
Cemal Sururi Sok. No:6/2-4 Mecidiyekoy / Istanbul TURKEY
+90 212 275 30 36
www.aydinbilgisayar.com

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayar

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top