Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Sosyal Medya / Instagram’daki popüler Hikayeler’e tek tıkla ulaşabilmek artık mümkün
Instagram’daki popüler Hikayeler’e tek tıkla ulaşabilmek artık mümkün

Instagram’daki popüler Hikayeler’e tek tıkla ulaşabilmek artık mümkün

 

Geride bıraktığımız ağustos ayında hayata geçirilen ve genel yapı itibariyle Snapchat’e benzemesinden dolayı kopyalamakla suçlanan Instagram Hikayeler, tüm eleştirilere rağmen her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılmaya devam ediyor.
 
Ayrıca Bkz.Rockstar Games, Red Dead Redemption 2′yi resmen duyurdu 
Yayınlanan açıklamaya göre günlük 300 milyon aktif kullanıcının üçte biri, yani 100 milyonluk bölümü Hikayeler üzerinden etkin şekilde fotoğraf ve video paylaşımı yapıyor. Beğendiğiniz ya da görüntülediğiniz içeriklere uygun, ilginizi çekebilecek yeni önerilerin bulunduğu Keşfet bölümünün de günlük 100 milyon kullanıcısı olduğu belirtiliyor.
 

Keşfet ekranında 15 farklı kullanıcının Hikayeler’i yer alacak

 
Durum böyle olunca Hikayeler’i daha fazla kişiye ulaştırmak ve Snapchat’in elindeki genç nüfusu kendi safına çekmek isteyen Instagram artık Keşfet ekranında takip etmediğiniz profillere ait popüler Hikayeler’e de yer verecek. Ekranın en üst bölümünde 15 farklı kullanıcıya ait paylaşımı sıralayan sosyal ağ, sayfayı her yenilemenizde farklı önerilerde bulunacak. 
 
Ayrıca Bkz.10 şehirde daha yeni elektronik kimliklere geçiş yapılıyor  
Snapchat’te herhangi bir kullanıcının paylaşımlarını görebilmek için telefon numarası, kullanıcı adı ya da kod aracılığıyla eklemeniz gerekiyor fakat aynı zamanda popüler hesaplara ait Snap’leri bu şekilde görüntülemenizi sağlayacak -tam karşılığı- bir özellik bulunmuyor. Bakalım etkileşimi arttırmak isteyen Instagram’ın çabaları sonuç verecek mi…
 

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayar

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top