Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Sosyal Medya / Instagram’dan trol ve spam yorumları tamamen bitirecek yenilik
Instagram’dan trol ve spam yorumları tamamen bitirecek yenilik

Instagram’dan trol ve spam yorumları tamamen bitirecek yenilik

Özellikle yüksek takipçi sayısına sahip popüler hesaplarda daha çok karşılaşılan trol ve spam yorumlar, sosyal ağın son yeniliğiyle birlikte deyim yerindeyse tarihe karışacak. Öyle ki “Yorumlara kapat” adıyla nitelendirilen fonksiyon sayesinde artık yüklediğiniz fotoğraflara mesaj yazılmasını engelleyebilmeniz mümkün.
 
Ayrıca Bkz.Instagram’ın resmi Windows 10 uygulaması nihayet yayınlandı 
Bunun için profilinizde fotoğraf paylaşırken yukarıdaki görselde yer alan işaretli seçeneği tıklamanız yeterli. Eğer daha önce yayınladığınız eski bir fotoğrafı yorumlara kapatmak istiyorsanız, görseli açtıktan sonra sağ üst köşedeki üç nokta simgesinden gerekli düzenlemeyi kolaylıkla yapabilirsiniz.
 
Ayrıca Bkz.Fenerbahçe’nin resmi e-spor takımı kuruldu 
Reklam, argo, taciz ve küfür gibi istenmeyen yorumları engellemenin bir diğer yolu ise kısa süre önce duyurulan “yorum filtreleme” özelliği. Belirlenen kelimelerin geçtiği yorumları otomatik şekilde engelleyen servis sayesinde “geri takip”, “son foto karşılıklı”, “en güzel spor ayakkabılar burada” ve “komedi sevenleri bekleriz” gibi can sıkan mesajların profilinizde görünmesini önleyebilirsiniz. Kademeli olarak yayınlanan güncellemenin kısa süre içerisinde tüm kullanıcılar için hayata geçirilmesi bekleniyor.
 
 
 

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayar

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top