Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Apple TV / iOS için Apple TV Remote uygulaması yayınlandı
iOS için Apple TV Remote uygulaması yayınlandı

iOS için Apple TV Remote uygulaması yayınlandı

 

Geçtiğimiz haziran ayında gerçekleştirilen Dünya Geliştiriciler Konferansı’nda (WWDC 2016) duyurulan Apple TV Remote, Apple TV’lerin iOS cihazlarla kontrol edilebilmesini mümkün hale getiriyor. Kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan uygulama ile Apple TV’de yapmak istediğiniz neredeyse tüm işlemleri cihazınızın dokunmatik ekranı aracılığıyla gerçekleştirebiliyorsunuz.
 
Ayrıca Bkz.Japonya’da dünyanın ilk 8K televizyon yayını başlıyor 
İkinci, üçüncü ve dördüncü nesil Apple TV’lerle uyumlu yazılım iOS’un 9.3.2 ve daha yeni sürümleriyle sorunsuz şekilde çalışıyor. Üstelik -henüz ülkemizde kullanılamamasına rağmen- Siri desteğiyle gelen Apple TV Remote dinlemek istediğiniz müzikleri, izlemedik istediğiniz filmleri ya da oynayacağınız oyunları sesli komutlarla çok daha kolay bir şekilde bularak açmanızı, ses seviyesi gibi gerekli ayarları yapmanızı sağlıyor. Fakat bunun için aynı fiziksel kumandadaki gibi uygulamada yer alan mikrofon butonuna basılı tutmanız gerekiyor.
 
Daha iyi bir oyun deneyimi için jiroskop ve ivmeölçerden yararlanan yazılım böylelikle iPhone’u oyun kumandasına dönüştürerek eğlenceyi katlamayı başarıyor. iOS için Apple TV Remote uygulamasını dilerseniz buradan indirebilirsiniz.
  

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayar

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top