Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / iPhone / Kırmızı iPhone 7, 128GB iPhone SE ve yeni iPad Pro modelleri mart ayında tanıtılabilir
Kırmızı iPhone 7, 128GB iPhone SE ve yeni iPad Pro modelleri mart ayında tanıtılabilir

Kırmızı iPhone 7, 128GB iPhone SE ve yeni iPad Pro modelleri mart ayında tanıtılabilir

Apple’ın yeni nesil iPad Pro modellerini mart ayında düzenleyeceği etkinlik ile tanıtacağı bir süredir biliniyordu. Amerikalı teknoloji devinin bu etkinlikte 9.7 inç, 10.9 inç ve 12.9 inç boyutlarında üç yeni iPad Pro tanıtacağı konuşuluyordu. Apple ürünleri hakkında güvenilir bir kaynak olarak kabul edilen Japon teknoloji blogu MacOtakara tarafından paylaşılan yeni bilgiler ise, Apple’ın önümüzdeki ay düzenleyeceği etkinlikte beklenenden daha falza ürünün tanıtılacağını gösteriyor.
 
 Ayrıca Bkz.AT&T uçan baz istasyonu projesini test etmeye başladı
İlk olarak, MacOtakara’ya göre önümüzdeki ay düzenlenecek Apple etkinliğinde 3 değil 4 yeni iPad Pro modeli tanıtılacak. Daha önce bahsi geçen üç modelin yanı sıra bir de 7.9 inçlik iPad Pro tanıtılacak. Ayrıca yine MacOtakara’nın paylaştığı bilgilere göre daha önce 10.9 inç olarak bahsi geçen model aslında 10.5 inç olacak. Diğer üç iPad Pro mart ayında satışa sunulacak olsa da, uçtan uca ekrana sahip 10.5 inçlik modelin çıkışı için mayıs ayını beklememiz gerekecek.
 
Önümüzdeki ay düzenlenecek bu büyük etkinlikte tanıtılacak yeni Apple ürünleri tabletler ile sınırlı kalmayacak. Yeni nesil iPad Prolar’ın yanı sıra iPhone 7 ve 7 Plus’ın kırmızı versiyonları ve 128 GB depolama alanına sahip yeni iPhone SE de etkinlik kapsamında görücüye çıkacak. Geçtiğimiz yılın mart ayında piyasaya sürülen iPhone SE bugüne kadar sadece 16 ve 64 GB’lık versiyonlara sahipti.
 
Apple’ın mart ayında düzenleyeceği bu önemli etkinliğin kesin tarihi şimdilik bilinmese de konu ile ilgili detayların çok yakında paylaşılması bekleniyor.

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayar

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top