Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Apple / Logitech’den yeni iPad için kombo kılıf
Logitech’den yeni iPad için kombo kılıf

Logitech’den yeni iPad için kombo kılıf

Apple’ın 9.7 inçlik yeni iPad modelini duyurmasının hemen ardından aksesuar üreticileri de hareketlendi. Logitech, tabletinizi darbelere karşı koruyacak yeni Rugged Combo Case kılıfını duyurdu.

 

Dizüstüne çeviriyor

 

Rugged Combo Case diğer kılıflardan farklı olarak oldukça kalın ve tabletinizi bir dizüstü bilgisayarına dönüştürüyor. Tabletinizi kapak içerisindeki yuvaya yerleştiriyorsunuz ve dizüstü bilgisayar gibi kullanabiliyorsunuz. Bir klavyesi olan kılıf, arkasındaki standı ile Microsoft Surface tarzında bir görüntü oluşturuyor. Ayrıca kılıfı kapatarak istediğiniz yere taşıyabiliyorsunuz.

 

Klavyedeki tuş aralığının standart dizüstü bilgisayarlardaki gibi oldukça konforlu olduğunu belirten Logitech, daha çok eğitim sektörünü hedefliyor. Kılıf düşmelere ve darbelere karşı da güçlendirilmiş. Bu bakımdan sınıf veya laboratuvar kullanımlarına da uygun.

 

Ayrıca Bkz.AMD Radeon RX 500 serisi detaylanıyor

Logitech Rugged Combo Case, klavyesi ayrılarak sadece tablet olarak da kullanılabiliyor. Firma ayrı ayrı parçaları da satışa sunacak. Böylece tüketiciye geniş bir seçenek bırakılmış olacak. Kılıfın yüksek bir fiyat etiketine sahip olacağı tahmin ediliyor. 

 

 

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayar

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top