Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Android > Spor / Lovegg 1.1 Ücretsiz –
Lovegg 1.1 Ücretsiz –

Lovegg 1.1 Ücretsiz –

Lovegg, sevgili ve evli çiftlere yönelik olarak tasarlanmış şu an için sadece Android platform da yerini almıştır. İlk tanışma, İlk buluşma, belki ilk öpücük, belki de ilk el tutuş, yıldönümü, doğum günü, nişan ve benzeri özel günlerinizi hatırlatıcı özelliği ile notlar alıp partneriniz ile olan özel günleri unutmayıp, organize edebileceğiniz tamamen Türkçe olan eğlenceli bir uygulamadır.

Özelliklerini sayacak olursak eğer;

>> Uygulamanın ana teması, kaç gündür birliktesiniz.<<
Başlangıçta girmiş olduğunuz tanışma tarihinden itibaren geçen süreyi size sunmaktayız. Kaç gündür birlikte olduğunun yanı sıra İstatistik bölümünde daha fazla detay bulabilirsiniz.
>> İstatistik Özelliği <<
Girmiş olduğunuz birliktelik tarihinizden bu yana geçen süreyi size Yıl, Ay, Gün, Saat, Dakika, Saniye’ye kadar özel bir mesajla sunuyoruz. Tek tuşla ekran görüntüsünü alıp, dilerseniz, sosyal mecralarda  paylaşmanızı sağlıyoruz.
>> Özel Günlerinizi Not Alın <<
Lovegg özel günlerinizi not alarak, zamanı geldiğinde notification ile bilgilendiriyor.Ayrıca girmiş olduğunuz özel notlarınızın ne kadar süresi kaldığını hesaplıyor.
>> Çoklu dil desteği. <<
Şuan için İngilizce ve Türkçe dil desteği ile birlikte sunmaktayız.
>> Duvar kağıdı Değişikliği <<
Uygulamayı daha çok kişiselleştirebilmeniz adına, içinde hazır arkaplan fotoğrafları yer almaktadır. Dilerseniz galeriniz den istediğiniz bir fotoğrafı da arkaplan olarak ayarlayabilirsiniz.
>> Widgetler <<
Kibar ve göz zevkine uygun olarak tasarladığımız bildirim çubuğunda isim ve gün olarak görebileceğiniz Lovegg hep parmağınızın ucunda olacak.
Telefonunuzun ana sayfasına ve dilediğiniz herhangi bir sekmesine de düzenlemiş olduğumuz diğer widgetleri da deneyebilirsiniz. sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayarİndir

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top