Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Android > Verimlilik / Lync 2013
Lync 2013

Lync 2013

Bu uygulamayı kullanmak için bir Lync hesabınızın olması gerekir. Ayrıca; bazı işlevler, Lync Server güncelleştirmesi gerektirebilir veya tüm kullanıcılar tarafından kullanılamayabilir. Hesap durumunuzdan emin değilseniz, lütfen BT bölümünüze başvurun.

Android için Lync 2013; kablosuz olarak ses ve video kullanımına ve zengin durum, anlık ileti, konferans ve arama özelliklerine tek ve kullanımı kolay bir arabirimden erişme imkanı sağlayan Lync’in gücünü cep telefonunuza taşır.

Başlıca Özellikler:

– İş arkadaşlarınızın uygun olup olmadıklarını gerçek zamanlı olarak görüntüleyin ve anlık ileti (IM), e-posta, sesli veya görüntülü arama başlatarak iletişime geçmenin en iyi yolunu belirleyin.

– Sayısal geçiş kodlarına veya konferans numaralarına gerek duymadan tek bir dokunuşla Lync Toplantılarına bağlanın.

– Aramaları Kurumsal Ses (Lync Kimliği) numaranıza ileterek veya eşzamanlı çaldırarak hiçbir aramayı cevapsız bırakmayın.

– Android için Lync 2013, VPN kullanmanıza gerek kalmadan aktarım katmanı güvenliği (TLS) ve çevre/iç ağ koruması sağlayarak nerede olursanız ve hangi ağı kullanıyor olursanız olun, iletişim deneyiminizi daha güvenli kılar.

Önemli: Bu Yazılım, Mıcrosoft Lync Server Veya Offıce 365 / Lync Onlıne’ın Geçerli Lisanslı Kopyası Açısından Bağlayıcı Olmalıdır; Aksi Takdirde Çalışmaz. Düzgün Performans İçin Mıcrosoft Lync Server Güncelleştirmeleri Gerekebilir. Bazı İşlevler Her Ülkede Kullanılamayabilir. Şirketinizin Lisansı Ve/Veya Lync Dağıtımı Konusunda Şüpheleriniz Varsa, Lütfen Bt Bölümünüze Başvurun.

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayarİndir

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top