Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / iPhone / Pioneer’dan Lightning üzerinden şarj imkanı sunan dünyanın ilk kulaklığı
Pioneer’dan Lightning üzerinden şarj imkanı sunan dünyanın ilk kulaklığı

Pioneer’dan Lightning üzerinden şarj imkanı sunan dünyanın ilk kulaklığı

Ses sistemleri konusunda dünya lideri firmalardan birisi olan Pioneer, iPhone kullanıcılarına yönelik olarak dünyanın ilk şarj edebilen kulaklık setini duyurdu. Yeni Rayz serisi kulaklıklar kullanıcıyı şarjsız bırakmıyor.

 

Aynı anda şarj

 

Firmanın ön plana çıkardığı yeni özellik, kullanıcının müzik dinlerken aynı anda telefonunu şarj etmesine imkan tanıyor. Lightning giriş jakının hemen gerisinde yer alan küçük bir modüle Lightning yuvası entegre edilmiş. Jakı telefona taktıktan sonra kullanıcı Lightning şarj kablosunu bu yuvaya sokarak telefonunu şarj edebiliyor.

 

Bunun haricinde üründe önemli özellikler mevcut. Kullanım durumuna göre mümkün olan en düşük enerjiyi kullanan LightX teknolojisi, en iyi gürültü engellemeyi yapan 6 mikrofonlu yapı, belirli bir seviyede arka plan gürültüsünü içeri vererek kullanıcısını bilgilendirmeye yarayan HearThruä, kulağa takılı olup olmadığını algılayarak otomatik olarak düşük güç moduna geçen sensör, uygulama ile programlanabilir tuşlar şeklinde özellikler sunuyor.

 

Ayrıca Bkz.Qualcomm’dan orta seviyeye yeni 600 serisi yonga setleri

Rayz kulak içi kulaklık 100$ fiyat etiketine sahip. Lightning modu barındıran Rayz Plus ise 150$ fiyat etiketi ile satılacak. Satışlara önümüzdeki haftalarda başlanması bekleniyor.

 

 

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayar

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top