Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Donanım / Razer Thresher Ultimate duyuruldu!
Razer Thresher Ultimate duyuruldu!

Razer Thresher Ultimate duyuruldu!

Günümüzde oyuncular için geliştirmiş olduğu üst seviye ürünleri ile tanınan ve CES 2017’de adından oldukça söz ettiren Razer, yeni kablosuz kulaklık modeli Thresher Ultimate‘in duyurusunu gerçekleştirdi.

Üç ekranlı dizüstü: Razer Project Valerie!

Razer, dünyanın ilk otomatikleştirilmiş üç ekranlı dizüstü bilgisayarı Project Valerie ile tam…

Uzun süreli kullanımda bile konforu en üst düzeyde tutması için tasarlanan Razer Thresher Ultimate kullanıcılara neler sunacak?

Gelin, bu sorunun cevabını cihazın teknik özelliklerine ve tasarımına göz atarak hep birlikte öğrenelim.

Razer Thresher Ultimate özellikleri ve tasarımı!

Playstation 4 ve Xbox One için iki farklı model ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan kablosuz kulaklık, PC ile sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

Kulaklık içerisinde yer alan 50 mm’lik sürücüler ile 7.1 Dolby Surround ses deneyiminin en iyi şekilde sunulması sağlanırken, cihaz içerisinde kullanılmadığında yuvasına yerleştirilebilen bir mikrofon bulunuyor.

17-06/14/razer-thresher.jpg

Kablosuz ses aktarımı için 2.4 GHz frekans bandını kullanan bir dock ile birlikte kutudan çıkan Thresher Ultimate, yaklaşık 12 metre menzile sahip.

Yaklaşık 400 gram ağırlığında olan Razer Thresher Ultimate, en iyi konforu sunabilmek için gözlük takan kullanıcılarında rahat etmesini sağlayan ve kulağı tamamen kaplayan yastıklara ev sahipliği yapıyor.

Playstation için geliştirilen modeli PS4 ve PS4 Pro ile, Xbox için geliştirilen modeli ise Xbox One, One S ve One X ile çalışabilen kulaklık, 249 dolar fiyat etiketi ile önümüzdeki günlerde satışa sunulacak.

:: Razer’ın yeni kulaklığı Thresher Ultimate hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN


  • Hakkında ates_kqual202

    Cevapla

    Scroll To Top