Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Taşınabilir Bilgisayarlar / Razer’ın önemli prototipleri fuarda çalındı
Razer’ın önemli prototipleri fuarda çalındı

Razer’ın önemli prototipleri fuarda çalındı

CES 2017 fuarı bu kez önemli yeniliklerden ziyade üzücü bir haberle gündeme geliyor. Fuarda önemli duyurular yapan Razer’ın iki önemli prototipi fuar alanındaki standdan çalındı. Yetkililerin gerekli incelemeleri başlattığı ifade ediliyor.

 

Endüstriyel Hırsızlık Olabilir

 

Fİrmanın patronu Min-Liang Tan prototipler hakkında net bilgi vermiyor ancak zaten CES 2017 fuarında Razer’ın Project Valerie için 3 ekranlı bir oyuncu dizüstü prototipi ve Project Ariana için de akıllı projeksiyon prototipi yer alıyordu.

 

Min-Liang hem fuar yetkilileri hem de kolluk kuvvetleri ile birlikte konuyu araştırdıklarını belirtti. Basit hırsızlık yanında endüstriyel hırsızlık ihtimali de göz önünde tutuluyor. Olay tüm yönleriyle ele alınacak.

 

Project Valerie ve Ariana firmanın önemli potansiyele sahip iki projesi durumunda. Firma farklı geliştirici ve üreticilerle ortaklıklara başlamak üzereydi. Elbette prototipler üzerinden çalışan modeller geliştirerek piyasaya sürmek mümkün. Buna daha önce de şahit olmuştuk. Bu durumda Razer önemli bir kayba uğrayacaktır.

 

Ayrıca Bkz.LeEco’dan bu kez akıllı bisikletler

2011 yılında da Razer benzer bir hırsızlığa maruz kalmıştı. Hırsızlar kapısını kırarak girdikleri ofisten iki dizüstü prototipi çalmıştı. Bu prototipler o dönem Razer Blade olarak piyasaya çıkacak cihaza aitti. İlerleyen günlerde hırsızlık ile ilgili detaylı bilgilerin elde edilmesi bekleniyor. 

 

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayar

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top