Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Cep Telefonları / Samsung’un yeni Gear cihazları yakında gelebilir
Samsung’un yeni Gear cihazları yakında gelebilir

Samsung’un yeni Gear cihazları yakında gelebilir

Giyilebilir cihaz pazarında önemli bir yere sahip olan Samsung, yıllardır Gear markası altında çeşitli ürünler sunuyor. Gear S kategorisi ile akıllı saat tarafında ilerleyen firma, Gear Fit ile de fitness bilekliği tarafında aktif. Bu yıl daha fazla cihaz görebiliriz.

 

Fitness ağırlıklı

 

Firmaya yakın kaynakların verdikleri bilgilere göre Gear Fit Pro ve Gear POP adında iki yeni fitness takip cihazının piyasaya çıkması bekleniyor. Cihazların en erken tanıtım ihtimali ise 16 Mayıs tarihinde yapılacak olan Tizen geliştirici konferansı.

 

Henüz cihazlar hakkında net bilgiler yok ancak Gear Fit Pro modelinin firmanın Simband bulut tabanlı sağlık takip platformunu temel alacağı tahmin ediliyor. Muhtemelen yine Gear Fit serisine benzer bir tasarım göreceğiz.

 

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy S8 serisinde de farklı depolama bileşeni şüphesi

Gear POP ise Samsung Charm benzeri ekransız bir fitness bilekliği olabilir. Bu ürün de muhtemelen Xiaomi Mi Band gibi giriş seviyesindeki rakipleri ile mücadele etmenin planlarını yapıyor. Şimdilik bu iki ürün ile ilgili bilinenler bunlar ancak haftaya daha net bilgiler alabiliriz. 

 

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayar

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top