Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Otomobil Teknolojileri / Tesla Model 3 yeniden yolda görüntülendi! | Tuzla Bilgisayar
Tesla Model 3 yeniden yolda görüntülendi! | Tuzla Bilgisayar

Tesla Model 3 yeniden yolda görüntülendi! | Tuzla Bilgisayar

Günümüzde elektrikli otomobil kavramı ile bütünleşmiş bir marka olan Tesla‘nın, geçtiğimiz yıl duyurusunu gerçekleştirdiği yeni otomobili Model 3 hakkında elde ettiğimiz tüm detayları daha önce sizlere aktarmıştık.

Tesla Model 3 Tanıtıldı!

Elektrikli otomobil üreticisi Tesla, Model 3 otomobilini tanıttı. Tesla Model 3 uygun fiyatı ve…

35 bin dolar seviyesinden ön siparişe açılan Model 3 için şimdiden 400 bine yakın sipariş alan Tesla, geliştirme çalışmalarına hız kesmeden devam ederken, otomobil bir kez daha yolda görüntülendi.

0-100 km/h’ye 6 saniyeden daha kısa bir sürede çıkarak uygun fiyatına rağmen yüksek bir performans sunacak olan  Tesla Model 3, bu yılın sonuna doğru sipariş veren kullanıcılar ile buluşmaya başlayacak.

Tesla Model 3 uygun fiyatı ile dikkat çekiyor!

Facebook’ta Tesla kullanıcıları tarafından oluşturulan bir fan sayfasında paylaşılan Model 3 görselleri, aracın tasarımını gözler önüne sermiş oldu.

Arkadan itişli veya dört çeker olarak kullanıcılarla buluşacak olan Tesla Model 3’ün giriş seviyesi donanıma sahip olan modeli, tek şarj ile 340 km gidebilecek.

Resmi olmayan bilgilere göre ise, kullanıcılar üst seviye paketleri tercih ederek bu menzili 500 km‘ye kadar artırabilecek.

  • Hakkında ates_kqual202

    Cevapla

    Scroll To Top