Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Yazılım / Tüm iWork uygulamaları güncellendi! | Tuzla Bilgisayar
Tüm iWork uygulamaları güncellendi! | Tuzla Bilgisayar

Tüm iWork uygulamaları güncellendi! | Tuzla Bilgisayar

Apple tarafından önemli üretkenlik uygulamaları Pages, Numbers ve Keynote için güncelleme geldi. İşte, bu iWork uygulamalarının iOS için ve Mac için yeni sürümleriyle birlikte kullanıcılara sunduğu özellikler.

Popüler Apple uygulamaları artık ücretsiz!

Apple iOS ve Mac platformları için sunduğu popüler uygulamalarını güncelleyerek tüm kullanıcılar…

iOS ve Mac için Pages, Numbers ve Keynote güncellemeleri geldi

Belgeler, hesap tabloları ve sunumlar oluşturmak için oldukça başarılı uygulamalar sunan iWork üretkenlik paketi yeni sürüleriyle birlikte önemli özellikler kazanıyor. Mac, iPhone, iPad cihazların yanı sıra iCloud üzerinden de kullanılabilen uygulamalar artık çok daha işlevsel.

Öncelikle Pages, Numbers ve Keynote için profesyonel olarak çizilmiş 500’den fazla şekil içeren bir arşiv sunduğunu belirtelim. Ayrıca tüm uygulamalarda yorumlara yanıt vermek ve konu grupları olarak düzenlenmiş yazışmalara katılmak mümkün. Yeni otomatik düzeltme ve metin değişimi seçenekleri ise kullanıcısına yazarken zaman kazandırıyor.

Ayrı ayrı baktığımızdaysa Numbers’ta ortak çalışılan hesap tablolarında yazdırma önizleme desteği sağlanırken, Hisse Senedi Verisi Ekle özelliği ile Hisse Senedi ve Para Birimi işlevleri artık bir önceki günün piyasa kapanışından veri döndürebiliyor.

Pages ise, metnin bir yerden diğerine kolayca akması için bağlantılı metin kutuları eklemeyi getirmiş durumda. Yeni sayfa küçük resmi görüntüsü belgenizde kolayca dolaşmanızı sağlarken, belgeleri sabit yerleşimli ePub kitapları olarak dışarı aktarma olanağı ve ortak çalışma sırasında marjları, başlıkları, altlıkları ve kağıt boyutunu değiştirme gibi özellikler güncellemeyle gelen yeniliklerden.

Son olarak Keynote, güncellemeyle birlikte yeni Işıklı Masa görüntüsünde slaytlarınızı kolayca düzenleme, slaytları görüntülerken sunan kişinin notlarını düzenleme ve İbranice ile Arapça dil desteği getiriyor.

iOS için Pages 3.2 indir (App Store)

iOS için Numbers 3.2 indir (App Store)

iOS için Keynote 3.2 indir (App Store)

Mac için Pages 6.2 indir (Mac App Store)

Mac için Numbers 4.2 indir (Mac App Store)

Mac için Keynote 7.2 indir ( Mac App Store)

:: Apple iWork uygulamalarını kullanıyor musunuz?

SDN


  • Hakkında ates_kqual202

    Cevapla

    Scroll To Top