Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Yazılım / WordPress’in 4.8 sürümü yayınlandı! | Tuzla Bilgisayar
WordPress’in 4.8 sürümü yayınlandı! | Tuzla Bilgisayar

WordPress’in 4.8 sürümü yayınlandı! | Tuzla Bilgisayar

WordPress, kullanıcılara sunduğu binlerce eklenti ve gelişmiş tema desteği ile hiçbir yazılım bilgisine sahip olunmadan çok hızlı bir şekilde blog, e-ticaret veya sosyal medya platformları oluşturulmasına imkan tanıyor.

WordPress Kurulumu Nasıl Yapılır?

Daha önce Tolga için aldığımız hosting servisinden sonra şimdi de WordPress kurulumu yapıyoruz….

Bu sayede son yılların en popüler içerik yönetim sistemi olmayı başaran ve geçtiğimiz yıl alt yapısı yenilenerek kullanıcıların karşısına çıkan WordPress’in, Evans olarak adlandırılan yeni 4.8 sürümü yayınlandı.

Gelin, şimdi WordPress 4.8 ile birlikte kullanıcılara sunulan yeniliklere ve değişikliklere hep birlikte göz atalım.

WordPress 4.8 ile birlikte sunulan yenilikler!

Caz piyanisti ve besteci William John “Bill” Evans anısına adlandırılan WordPress 4.8 sürümü, bağlantı geliştirmeleri ve yeni widget‘lar ile daha iyi bir kullanım deneyimi sunuyor.

17-06/08/wordpress-48-widget.png

Bileşenler içerisine konumlandırılan metin editörü ile çok daha ergonomik yazılar hazırlanması sağlanırken, yeni resim, ses ve video widget’ları sayesinde bu medya dosyalarına kolayca sitenizde yer verebiliyorsunuz.

Ayrıca, link verilen metinler üzerinde değişiklik yapmak WordPress 4.8 sürümü ile eskisine göre çok daha kolay hale gelirken, kullanıcıların WordPress hakkında güncel haberleri görüntüleyebileceği bir kısım yönetim paneline dahil edildi.

:: WordPress hakkında ne düşünüyorsun?

SDN


  • Hakkında ates_kqual202

    Cevapla

    Scroll To Top