Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Mac / iMac / Macbook / Mac Mini / Yeni nesil Macbook ilk izlenim videosu ön inceleme
Yeni nesil Macbook ilk izlenim videosu ön inceleme

Yeni nesil Macbook ilk izlenim videosu ön inceleme

 

 
Üzerinde giriş çıkış portu olarak sadece 1 adet USB Type C 3.1 arabirimine yer verilen dizüstü bilgisayarda ekstra çıkışlar elde edebilmek için adaptör satın alıp bağlamak gerekiyor. Böylesi güzel bir notebook üzerinde kart okuyucu dahi yer almaması kullanıcı bazı zamanlarda zora sokabilir.
 
 
 
920 gram ağırlığı ve ince hatları ile taşıması oldukça rahat olan Macbook, ofis ev arası veya okula giderken evde bırakmak istemeyeceğiniz bir yol arkadaşı olabilir. En ince kenarı 0,35 en kalın kenarı ise 1,31cm kalınlığında olan dizüstü tasarımıyla herkesi etkilemeyi başarıyor.
 
 
Yenilenen Core M işlemciler iyileştirilen GPU’ları ile video ve benzeri işlerde daha yüksek başarım vaat ediyor. Macbook üzerinde Apple’ın Finalcut Pro yazılımı ile 4K videolar işleyebilmek mümkün.
 
 
 
Bir önceki Macbook’a göre kapasitesi arttırılan 41.4 Wh batarya aktif kullanımda 10 saat üzerinde çalışma süresi sağlayabiliyor. Macbook için gün döngüsü düşünüldüğünde 1 gün boyunca prize takmadan kullanabileceğiniz bir dizüstü diyebiliriz.
 
 
 
Küçük boyutlarına rağmen tam boy kullanışlı klavyesi ve faresiz kullanıma olanak veren touchpadi ile Macbook yolculuklarınız esnasında içerik üretmeniz konusunda yardımcı olan bir dizüstü olmuş. 
 
 

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayar

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top