Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Bilim ve Teknoloji / Yeni nesil Mercedes-Benz A-Serisi bir kez daha kamuflajlı olarak görüntülendi
Yeni nesil Mercedes-Benz A-Serisi bir kez daha kamuflajlı olarak görüntülendi

Yeni nesil Mercedes-Benz A-Serisi bir kez daha kamuflajlı olarak görüntülendi

Geçtiğimiz Şubat ayında kameralara yakalanan 2018 Mercedes-Bens A-Serisi bir kez daha testler esnasında görüntülendi. Bu defa ortaya çıkan görsellerde aracın bazı yeni detayları görülebiliyor.
 
Ayrıca Bkz.Punto’nun yerini alacak Fiat Argo ortaya çıktı
Aracın yenilenen far grubu ve ön ızgarası öncekine nazaran bu kamuflajda daha belirgin dururken, ön alt ızgaranın da öncekine nazaran daha geniş olduğu görülüyor. Arka kısımda ise A-Serisi’nin arka lambaları, tampondan çıkıntı yapan egzoz uçlarıyla birlikte daha görünür durumda. A-Serisi, halihazırda satışta olan modele benzer boyutta olmasına rağmen, C-Serisi ve E-Serisi’nin vagon versiyonlarından ilham alan bir tasarıma sahip olacak gibi görünüyor.
 
Yeni araç markanın MFA platformunun hafifletilmiş ve farklı motor seçeneklerine olanak tanıyan güncel hali olan MFA2 platformu üstüne üretileceği belirtilirken, bu durumun sonucu olarak yeni A-Serisinde hibrit ve tam elektrikli versiyonların olması bekleniyor. Bunların yanı sıra MFA2 platformunun bir getirisi olarak 2018 A-Serisinin daha uzun dingil mesafesine sahip olması ve daha büyük bir bagaj hacmiyle gelmesi bekleniyor.
 
 
Yeni nesille birlikte hatchback kasa tipinin yanında sedan bir versiyonun da seriye katılacağı bilinenler arasında. Dışında olduğu kadar iç kısmında da radikal değişiklerin yaşanacağı otomobilde E-Serisi ve S-Serisinde olduğu gibi bir gösterge paneli ve bir bilgi-eğlence sistemi için olmak üzere iki adet yanyana konumlandırılmış dijital ekran yer alacak.
 
Yeni A-Serisinin Eylül ayında düzenlenecek Frankfurt Otomobil Fuarında lanse edilip, 2018 yılının ilk döneminde pazara sunulması bekleniyor.
 
 

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayar

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top