Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Web Siteleri / YouTube televizyon sektörüne giriş yaptı: Karşınızda YouTube TV
YouTube televizyon sektörüne giriş yaptı: Karşınızda YouTube TV

YouTube televizyon sektörüne giriş yaptı: Karşınızda YouTube TV

 

Son birkaç yıldır televizyon alanında çalışmalar yaptığı bilinen Google, bugün düzenlenen bir etkinlik ile yeni platformu YouTube TV’yi nihayet görücüye çıkardı. Böylelikle popüler yayın kuruluşlarının da yer aldığı yaklaşık 35 kanalı bünyesinde barındıran servis üzerinden favori programlara, dizilere ve spor müsabakalarına tek tıkla ulaşabilmek mümkün hale geliyor.
 

Ayrıca Bkz.Türkiye Uzay Ajansı kuruluyor: Tasarı TBMM’ye sunuldu
Etkinlikte yapılan açıklamalara göre YouTube’a giriş yapılabilen tüm mecralardan YouTube TV’ye ulaşım sağlanabiliyor. Üstelik “cloud DVR” özelliği sayesinde kullanıcılar istedikleri yayını favorilerine ekleyerek -daha sonra izlemek üzere- otomatik şekilde kaydedebilecek. FOX, ABC, NBC, FX gibi kanalların yanı sıra NBCSN, ESPN ve Fox Sports gibi 10 adet spor kanalının da bulunduğu platformda TNT, AMC Networks, CNN, BO, Time Warner, A+E ve Discovery Communications gibi kanallar ise yer almıyor.

 
İlkbaharda öncelikle Amerika’da hayata geçirilecek servise aylık 35 dolar ödeyerek 6 kişilik erişim hakkı edinebilirsiniz. NFL maçlarını da yayınlayacağını açıklayan Google’ın YouTube TV’yi diğer ülkelere ne zaman getireceği şimdilik bilinmiyor. Kulislerde konuşulanlara bakılırsa internet devinin ilerleyen dönemlerde kendi televizyon kanalını açabileceği belirtiliyor.
 

sizlere tuzlabilgisayarci.net farkıyla sunulmuştur. Tuzla Bilgisayar

Hakkında ates_kqual202

Cevapla

Scroll To Top